Saturday, November 27, 2010

Suprise, Suprise!

Hei!

Nüüd on siis aasta Officially over. Seda seepärast, et eile leidis aset iga-aastane EJL hooaja lõpu üritus. Üritus oli omamoodi imelik põhjusel, et tavapärasest, juba koduseks muutunud Bonnie & Clyde-ist oli meid meist mitte sõltuvatel põhjustel pekstud hoopis klubisse Amigo, mis minule väga ei istunud. Asi võis muidugi olla mingil määral ka selles, et olin tulnud otse 5 päevasest sõjaväe metselaagrist, kus oli sõdurikeeli "meeldivalt jahe" ning und sai "piisavalt".

Igatahes, positiivsel toonil jääb eilne õhtu meelde igal juhul. Seda mitte sellepärast, et RMS Rammo linnaloale lasti (seda ka), kuid pigem sellel lihtsal põhjusel, et Laser Standard olümpiaklassis oli mul esmakordne võimalus seista laval Eesti Karikasarja üldvõitjana. Seda ülekaalukalt, võitnuna kõik regatid. Tunne oli võimas! Valetan, eile olin nii väsinud, et ainuke tunne, mis valdas, oli see, et erinevalt metsalaagrist tundsin enda varbaid. Suurepärane!
Ei, aga tegelikult tagantjärele mõeldes on tõesti suhteliselt märkimisväärne, et võitsin siiski kõik võistlused. Endale küll meeldib. Seda enam, et ei pannud neile regattidele sel aastal pea mitte mingit rõhku.

Õhtu muutis minu jaoks veelgi meeldejäävamaks asjaolu, et jahtklubide vahelise hääletuse tulemusena sai minust 2010 Aasta Üllataja. Ennast ma küll nii väga ei üllatanud, kuid eks see MM-i esimene päev oli ausalt öeldes ka mulle veidi ikka üllatus. Teistele seda enam, sellest ka see auhind.

Võite ju mõelda, et olen rahulikult kaitseväes ja teenin aega, mis ma muud ikka teen. Vale puha! RMS Rammo, tsiviilkeeli Karl-Martin Rammo ei puhka hooaja planeerimise koha pealt hetkegi ning vaevalt 13-14 tundi pärast eelmise hooaja lõppu oli konteiner pakitud ning valmis minema uhkelt vastu järgmisele hooajale, juba vaata, et traditsiooniliselt, MIAMIS!

Üleüldises plaanis toob eelseisev hooaeg päris mitu muudatust, kuid sellest teen mingil ajahetkel tulevikus pikema sissekande.

Olge tublid,
RMS Rammo

No comments: