Saturday, November 27, 2010

Suprise, Suprise!

Hei!

Nüüd on siis aasta Officially over. Seda seepärast, et eile leidis aset iga-aastane EJL hooaja lõpu üritus. Üritus oli omamoodi imelik põhjusel, et tavapärasest, juba koduseks muutunud Bonnie & Clyde-ist oli meid meist mitte sõltuvatel põhjustel pekstud hoopis klubisse Amigo, mis minule väga ei istunud. Asi võis muidugi olla mingil määral ka selles, et olin tulnud otse 5 päevasest sõjaväe metselaagrist, kus oli sõdurikeeli "meeldivalt jahe" ning und sai "piisavalt".

Igatahes, positiivsel toonil jääb eilne õhtu meelde igal juhul. Seda mitte sellepärast, et RMS Rammo linnaloale lasti (seda ka), kuid pigem sellel lihtsal põhjusel, et Laser Standard olümpiaklassis oli mul esmakordne võimalus seista laval Eesti Karikasarja üldvõitjana. Seda ülekaalukalt, võitnuna kõik regatid. Tunne oli võimas! Valetan, eile olin nii väsinud, et ainuke tunne, mis valdas, oli see, et erinevalt metsalaagrist tundsin enda varbaid. Suurepärane!
Ei, aga tegelikult tagantjärele mõeldes on tõesti suhteliselt märkimisväärne, et võitsin siiski kõik võistlused. Endale küll meeldib. Seda enam, et ei pannud neile regattidele sel aastal pea mitte mingit rõhku.

Õhtu muutis minu jaoks veelgi meeldejäävamaks asjaolu, et jahtklubide vahelise hääletuse tulemusena sai minust 2010 Aasta Üllataja. Ennast ma küll nii väga ei üllatanud, kuid eks see MM-i esimene päev oli ausalt öeldes ka mulle veidi ikka üllatus. Teistele seda enam, sellest ka see auhind.

Võite ju mõelda, et olen rahulikult kaitseväes ja teenin aega, mis ma muud ikka teen. Vale puha! RMS Rammo, tsiviilkeeli Karl-Martin Rammo ei puhka hooaja planeerimise koha pealt hetkegi ning vaevalt 13-14 tundi pärast eelmise hooaja lõppu oli konteiner pakitud ning valmis minema uhkelt vastu järgmisele hooajale, juba vaata, et traditsiooniliselt, MIAMIS!

Üleüldises plaanis toob eelseisev hooaeg päris mitu muudatust, kuid sellest teen mingil ajahetkel tulevikus pikema sissekande.

Olge tublid,
RMS Rammo

2 comments:

Claudia Klein said...

Tere ja Tere tulemast Spotlighti globaalsetesse finantsteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate hädasti rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teil on 24 tunni jooksul oma kontol laen, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil saavutada mitmesuguseid eesmärke paljude laenutoodetega.

Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud suur probleem Üksikisikutele, kellel on finantsprobleeme ja kes vajavad sellele lahendust, on paljudel inimestel kõrge huvi tõttu oma kohalikest pankadest või muudest finantsasutustest omakapitali laenu saamine nii keeruline intressimäär, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused.

Enam pole ooteaegu ega pingelisi pangakülastusi. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu saada ja tehinguid sooritada igal ajal ja igal pool.

Pakume 24-tunniseid maailmatasemel laenuteenuseid. Päringutele / küsimustele? - Saada meil | spotlightglobalservices@gmail.com | või saatke meile WhatsApp: +4915758108767 | & saada hetkega vastus

Saate meid hõlpsasti meie veebisaidil kontrollida: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe sularaha, kirjutage lihtsalt meile ja saate laenu.

Teie rahaline vabadus on teie kätes!

Nursing Certifications For Sale said...

Thanks for accepting me on your blog. I will bring many other bloggers to get your RSS roots to get more informed by your related articles.
I tumble on a list of medical certifications courses online and I have decided to share with you the good news because I know many people are searching for jobs online, this may help many people to get employed directly abroad.
We have examples of ATTACHED MEDICAL CERTIFICATION COURSES you can use these to get your job abroad, I will also take the advantage to ask for your permission to join our 179.3k members TELEGRAM GROUP
to share with us your ideas or any latest update on your blog.
Thanks I am Scott from Globex, we are expecting you on our platform.