Saturday, June 22, 2013

Donaudampfschiffahrtsgesellschaftskapitän

Hei!

Ilmselgelt olen ma jõudnud Saksamaale! See (pealkiri) peaks olema kõige pikem saksakeelne sõna. Kõigele lisaks on see peaaegu teemasse, sest tegemist on mingi Doonau laeva kapteniga või mis iganes. Igal juhul, nagu ikka on paus blogis pikk olnud ja selle asemel, et viimasel ajal tavaks saanud vahekokkuvõtte teieni edastan, annan hoopis ülevaate hetkeseisust. Enamus nii ehk naa teavad, mis ma vahepeal teinud olen, kus käinud olen ja muud sellist.

Niisiis, täna oli Kieli nädala esimene võistluspäev. Nii palju kui mina olen aru saanud (mis ei ole väga adekvaatne info, sest ma ei jõua enam kõiki neid formaate jälgida), siis kasutame sel võistlusel järjekordset uut süsteemi, mis on seniste MK-etappide ja Eurochallenge etappide hübriid, sümbioos ja kõik muud lahedad Ü-tähte sisaldavad sõnad, mis siia kohta sobiks. Nimelt on Medal race vist jällegi kuuele nagu Eurochallenge etappidel tavaks saanud. Samuti on kuldfliit 25 paati. Aga selle asemel, et kasutada vähemalt tavalist punktisüsteemi kogu selle värgi juures, mõeldi, et võtaks uuesti rakkesse C/F sõidu, ehk siis Carry forward, ehk siis see, et eelsõidust tuleb kaasa ainult üldarvestuse koht, mitte punktid. On nagu on.

Täna aga tervitas meid tugevusega 3-8m/s keerutav ja pagiline maatuul. Laseri rada oli marukaugel merel, mistõttu ilmselt kaldapoolsed klassid hädaldavad vähe rohkem kui meie raja inimesed, kuid pööramised olid tihti siiski päris rängad. Seda öeldes ütlen kohe ära, et jäin korduvalt valele poole pööramist, kuid teisalt olid need kruttimised siiski suhteliselt aimatavad ja enam-vähem loogilised. Minu valedes shiftide võttudes olen süüdi mina, mitte jobu tuul nagu mõnikord. Sõidud tulid mul tegelikkuses välja täitsa pole viga. Tuletaks siin kohal meelde Tom Slingsby kuldseid sõnu, et esimesel päeval ei saa regatti võita, aga pxxxe võib keerata küll. Täna oli päev, kus suutsin seda viimast vältida. Stardid olid küll esimeses kahes sõidus alla poole arvestust, kuid keerutav tuul andis piisavalt võimalusi end parandada, mis mulle sobis. Kohad 4, 8, 5, mis kokkuvõttes asetab mu praegu 96 mehe konkurentsis 6ndaks. Tore on veel see, et lisaks minule on regatil osalemas ka kaks noort Eesti poissi laseril. Usun, et see on neile ägedaks kogemuseks ja lisab ehk motivatsiooni, et trenni teha ja tulemustes ette poole rühkida.

Lisaks sõitudele on Kielis alati väga vinge melu. Täna kaotasin kohe esimese võistluspäeva puhul selle aasta Kieli nädala Bratwursti süütuse. Need on siin nii metsikult head, et ainult sellepärast tasub siia võistlema tulla! Samuti mängis juba täna aastate jooksul tuttavaks saanud lootusetult mööda laulev Jimmy Green, kes iganes ta ka pole. Palju rahvast boatparkis uudistamas ja kõik muu selline, tõsine festival, annab Oktoberfesti järel Saksamaa suuruselt teise rahvaürituse mõõdu välja küll! Mina aga keskendun siiski enamasti sellele merel toimuvale, milleks nüüd jällegi valmistuma lähen..

Peace,
Karla

1 comment:

Steve Hoffman said...

Tere daamid ja härrad
Kas vajate hädasti finantslaenu (laenu)?
Paljud inimesed seisavad silmitsi enneaegsete rahaliste väljakutsetega ja enamik neist ei suuda kõrgete intressimäärade, ebapiisava tagatise, võla ja sissetuleku suhte, madala krediidiskoori või muude põhjuste tõttu oma kohalikest pankadest või muudest finantsasutustest omakapitalilaenu saada.

Kui teil on vaja kiiret laenu, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole ja saame teid aidata laenu saamisel.
Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen, hüpoteeklaen ja paljud teised), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene, tagatud ja tagatiseta laene ning lisaks saate laenu võtta kuni 20 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil laia valiku laenutoodetega saavutada mitmesuguseid eesmärke.

Lisateavet meie laenupakkumise kohta; siin on meie kontaktandmed.
Kontakt e-post: novicapfinancialservices@gmail.com
Kontaktnumber: +31642117819 (WhatsApp)

Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate.