Saturday, December 17, 2011

Lõpp-peatus 2011


Hooaeg on lõpuks läbi!

MM-i lõpp ei läinud just päris nii nagu olin lootnud, kuid patareid olid pikast hooajast juba nii tühjad, et ei suutnud endast midagi imelist enam välja pigistada. Tunnistan, et olin viimasteks päevadeks juba üpris kustunud ja midagi väga ilusat mu sõidus ei olnud. Lihtsad vead tulid sisse, mis muutsid õhkkonna närviliseks ja tulemused mitte päris sellisteks, nagu oleks oodanud.

Kokku lõpetasin selle aasta MM-il kuldfliidis, 42. kohal. See on 8 kohaline tagasiminek eelmise aastaga ja 3 kohaline tagasiminek üle-eelmise aasta MM-iga, kuid arvan, et tegelikkuses pole siin mõtet pastakaga joont ajada, sest esiteks oli praegu esmane eesmärk riigile OM-koht tuua ja kõike head korraga ei saa. Seda enam, et MM toimus Detsembris, mis venitas hooaja nii pikaks kui veel sai - 12 kuud, terve aasta. Riigisiseses OM-valikus venitasin suvega tehtud vahe killukese pikemaks, mis on ka ju tegelikkuses positiivne.

Lõppkokkuvõttes olen ma hetkel, paar tundi pärast viimaseid sõite väga vastakate tunnetega. Üheks küljest olen ma ääretult pettunud, et ei suutnud enda potensiaali siin maksimaalselt ära kasutada. Tean, et mu koht on maailmas jupp maad ees pool kui 42, mida selle aasta regatid ka näidanud on. Teisalt on rõõmustamise põhjuseid ka, sest tagantjärgi analüüsides kesise vormi pealt pole viga koht välja sõita on OK.

Hooaeg on läbi. Ütlen ausalt välja, et selle üle olen hetkel praegu õnnelikum kui millegi muu üle. Olen täiesti kustunud ja vajan aega, et asja veidi rohkem analüüsida ja teilegi siin asju paremini selgitada. Praegu on pea täiesti tühi ja suudan mõelda ainult sellele, et ees ootavad jõulud, mida ma umbes esmakordselt elus täielikult nautida kavatsen. Veeta aega perega, süüa head ja paremat, vaadata öösel NBA-d ning võtta veidiks ajaks täielik Time-out.

Tahan lõpetuseks tänada absulootselt kõiki, kes minusse uskusid ja loodetavasti seda ka edasi teevad! Kummardus kõigile, kes mulle pöialt hoidsid ja kaasa elasid. Ilma teieta oleks see tee hoopis hallim ja raskem. Eraldi tahaksin ära mainida oma pikaaegsed toetajad eesotsas pere, treener Reinu, Mateki, BCS-i, EJL-iga, teistes inimestest ja orgnisatsioonidest, keda üles lugeda ei jõua, rääkimata. Täitsime OM-normi, kõik koos!

Teie,
Karla

No comments: